55 ја следат оваа компанија


img

Апарат за педикир Electric Pedi

800 ден.

550 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

Апарат за педикир Electric Pedi

  • Ваше решение за педикир дома: оваа алатка прави се што ви треба: ги отстранува калусите и ја исуши испуканата кожа на безбеден начин
  • Педи вклучува 2 глави за ролери: еден добар ролери за полирање и секојдневно одржување и еден груб ролери за измазнување на тврдоглавите калуси и мртвата кожа
  • Беспрекорниот Педи доаѓа со 1 рачка, 2 глави за ролери и USB кабел за полнење кој работи со секој wallиден адаптер (wallидниот адаптер не е вклучен)
  • Полнење и отпорен на вода: Pedi има две брзини (ниски и високи) што овозможуваат лесно или помоќно одржување
  • Лесен за употреба на двете нозе, напред до назад – потпетици, прсти, страни, и топчиња на нозете
  • Ергономски дизајн на стапчиња за поприродно движење напред и назад
  • LED Светло

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.