Апарат за раце и стомачни мускули Smart Fitness

990 ден.

Купени:

5

Шифра:

300000001598
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 18 cm x 16,8 см
 • Користи 3 ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Излез: 100-240 V, 50 / 60Hz
 • Влез: IDC5V 1000mA
 • Шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои помагаатат во согорувањето на маснотиите и зацврстување на мускулите
 • Не штети на човечкото тело
 • Безжичен уред
 • Оформете ги вашите раце и стомачни мускули без напорно вежбање
 • Технологија за стимулирање на стомачните мускули, помага да се дефинираат мускулите и да ги зајакнат
 • Ги намалува масните клетки околу стомакот
 • Безбеден и едноставен за користење
 • Може да се користи и додека ги извршувате секојдневните задачи во текот на денот
 • Овој мускулен тонер може да ви помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете вашите мускули на телото и да добиете совршена фигура по последователна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво).
 • Пред да го користите производот намачкајте го делот на стомачните мускули со гел
 • Прочитајте го упатството пред употреба за правилно користење на уредот

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.