Апарат за стомачни мускули Beauty Body Mobile-Gym

849 ден.

569 ден.

Преостанато време

Купени:

5

Шифра:

300000001390
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 18 cm x 16,8 см
 • Користи 3 ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Излез: 100-240 V, 50 / 60Hz
 • Влез: IDC5V 1000mA
 • ЕМС (електрична мускулна стимулација ) преку тековната стимулација, директно испраќа сигнал до мускулите, за да се промовира движењето на мускулитe
 • Шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои помагаатат во согорувањето на маснотиите и зацврстување на мускулите
 • Не штети на човечкото тело
 • Безжичен уред
 • Оформете ги вашите стомачни мускули без напорно вежбање
 • Технологија за стимулирање на стомачните мускули, помага да се дефинираат мускулите и да ги зајакнат
 • Ги намалува масните клетки околу стомакот
 • Може да се користи и додека ги извршувате секојдневните задачи во текот на денот
 • Овој мускулен тонер може да ви помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете вашите мускули на телото и да добиете совршена фигура по последователна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво)
 • Пред да го користите производот намачкајте го делот на стомачните мускули со гел
 • Безбеден и едноставен за користење
 • Прочитајте го упатството пред употреба за правилно користење на уредот

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.