- 16%

Апарат за тестенини Laica PM2000 + бесплатна достава + 1 година гаранција

2999 ден.

2499 ден.

Купени:

1

Остануваат:

1
  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОДОТ
1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож,
1 рачка, 1 спојка со завртка, 2 упатства за употреба

МИН. И МАКС. дебелина: 0,3-3 мм
МАКС. ШИРИНА : 150 мм
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА РАЧКА: 7 позиции
МАТЕРИЈАЛ: Челик, алуминиум
ДИМЕНЗИИ: 20,2 х 19,6 х 15,2 см
ТЕЖИНА: 0,76 кг

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.