46 ја следат оваа компанија


- 34%

34% попуст на апарат за вафли VIVAX WM-900WH + 1 година гаранција

1800 ден.

1190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Моќност: 900 W
 • Нелеплива површина
 • Термостат за контрола
 • Светлосен индикатор
 • 5 вафли во форма на срце
 • Боја: бела
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.