46 ја следат оваа компанија


Апарат за затоплување Handy Heater

1200 ден.

790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пластично куќиште
 • Керамички елемент за загревање
 • Моќност 400 W
 • Приагодлив термостат: 15ºC – 32ºC
 • Напон: 220-240 V
 • Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Handy Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина
 • Handy Heater се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор. Одличен за догревање на помали простории
 • Само вклучете ја во штекер: Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и притиснете го копчето оn/off. Веднаш почнува да загрева
 • Наместете го термостатот: Со термостатот добивате прецизна контрола на температурата и 2 брзини на дување
 • Затоплете ја секоја соба во вашиот дом и работните простории
 • Безбеден керамички елемент за загревање
 • Пластично куќиште кое останува ладно
 • Автоматска функција на исклучување
 • Троши неверојатно малку електрична енергија

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.