Планинска релаксација во Банско (Февруари - Март)! 15% попуст на ноќевање во апартман со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Aspen

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1678 ден.

Попуст

15%

Заштеда

252 ден.

Купени: 112

 • Kralev dvor 3

  Одведи ме таму

  +359 882 004 417

  info@aparthotelaspen.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува

Опции на понудата:

BB Ноќевање (Февруари) 1,678 ден. (27 еур)
1,426 ден. (23 еур)
HB Ноќевање (Февруари) 1,896 ден. (31 еур)
1,612 ден. (26 еур)
BB Ноќевање (04.03 - 31.03.2019) 1,386 ден. (22 еур)
1,178 ден. (19 еур)
HB Ноќевање (04.03 - 15.03.2019) 1,678 ден. (27 еур)
1,364 ден. (22 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање во апартман со една спална 
 • Бесплатно користење на СПА (базен, сауна, парна бања)
 • Бесплатен паркинг (ограничен број места)
 • Туристичка такса
 • Бесплатно WiFi

*Понудата не важи за период 01-03.03.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 31.03.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да прикажете испечатен купонот при пристигнување во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум два купона
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години сместувањето е бесплатно 
 • За дете од 6-11.99 години на дополнително легло во еднособен апартман доплаќа 50% од цената на купонот
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице потребно е да се купи ваучер
 • Сите доплати се вршат во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот за користење купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Aparthotel Aspen се наоѓа на само 3 минути од главниот ски лифт во Банско. Овој хотел располага со елеганти апартмани со поглед кон планината.

Пријатниот амбиент во ресторанот допринесува до комплетно искуство на вешто подготвена локална и интернационална кујна. Престојот секако нема да е комплетен доколку не поминете мигови на релаксација во модерниот СПА центар каде можете да уживате во сауната, парната бања и внатрешниот базен.

Во духот на удобноста тука е и лоби барот каде можете да се опуштите со освежувачки коктели, или пак да пливате во базенот. Удобниот престој е овозможен во модерните соби и апартмани кои се опремени со кујна, LCD телевизори, сателитска телевизија, и се разбира бесплатен пристап до сауната, парната бања и базенот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.