Целосно уживање во природата на Берово (03.01 - 28.02.2021)! До 36% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Apart Wip Hotel 3* - Берово

Цена од

800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1150 ден.

Попуст

30%

Заштеда

350 ден.

Купени: 82

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

Хотелска соба со поглед на планина за 2 лица 1,150 ден. (19 еур)
800 ден. (13 еур)
Хотелска соба со поглед на планина за 3 лица 1,060 ден. (17 еур)
700 ден. (11 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 2 лица 1,250 ден. (20 еур)
900 ден. (15 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 3 лица 1,120 ден. (18 еур)
770 ден. (12 еур)
Хотелска соба со поглед на езеро за 4 лица 1,050 ден. (17 еур)
700 ден. (11 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 1 вечера за двајца во двокреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
3 BB ноќевања за 3 лица во трокреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
2 BB ноќевања за 4 лица во четирикреветна соба со поглед на езеро 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
4 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба со поглед на планина 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица + 2 вечери за 2 лица во двокреветна соба со поглед на планина 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)

* Понудата може да се користи од 03.01 - 28.02.2021

* Дополнителен попуст на ручек или вечера (по цена од 250 ден. по лице)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2021 до 28.02.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите минимум 2 купони по лице
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во хотелот за слободни места за конкретната дата
 • По купување на купоните, истите испратете ги на е-маилот на хотелот, како потврда од хотелот ќе добиете ваучер кој треба да го приложите на рецепција при пристигнувањето
 • За деца до 4 години е бесплатно
 • Доплати:
 • За дете од 4 - 10 години на редовен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 4 - 10 години на редовен кревет - се доплаќа 50% од цената на купонот
 • Ручек/вечера - 250 денари по лице
 • Доколку купонот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата за туристичка такса од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Вип хотел Берово

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.
Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.
Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 луѓе

Хотелските соби содржат:

 • Соба со 2, 3 или 4 кревети
 • Купатило со фен и крпи за капење

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

 • Тенис
 • Кошарка
 • Мал фудбал
 • Ракомет
 • Одбојка
 • Сервис

* Хотел Вип можете да го погледнете на следниот линк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.