Опуштање во центарот на Охрид (09.10-30.11.2019)! До 61% попуст на наем на апартман во вила Св. Ѓорѓи

Цена од

1090 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2790 ден.

Попуст

61%

Заштеда

1700 ден.
 • Ул. Аргир Маринчев бр.2 Охрид

  Одведи ме таму

  070336161, 078203099

  ljupchotaneski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Наем на апартман (Петок-Сабота) 2,790 ден. (45 еур)
1,395 ден. (23 еур)
Наем на апартман (Недела-Четврток) 2,790 ден. (45 еур)
1,090 ден. (18 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е да се јавите за потврда на резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевањa

Опис

Направете го вашиот најдобар избор за вашиот заслужен одмор во ексклузивно -луксузните апартмани во центарот на старата чаршија на Охридската ривиера во Вила Свети Ѓорѓи .

Нов, современ и атрактивен објект категоризиран со три sвезди. Вила Свети Ѓорѓи ги задоволува префинетите вкусови на сите туристи, идеален избор за престој во Охрид ,во било кое годишно време.

Вила Свети Ѓорѓи има четири типа на луксузно опремени апартмани со : тераси со поглед на чаршијата, кујна, купатило, џакузи, телевизор, кабловска телевизија, интернет, климатизер и мини бар. Нашата цел е Вашиот комфорт и уживање за време на престојот со задоволство да ги оствариме

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.