33% попуст на ноќевање во De Lux апартман во центарот на Охрид за 4 - 5 лица во "Aslimo - Lux Apartments" во вредност од 2480 ден. по цена од 1674 ден.

РАСПРОДАДЕНО

33% попуст на ноќевање во De Lux апартман во центарот на Охрид за 4 - 5 лица во "Aslimo - Lux Apartments" во вредност од 2480 ден. по цена од 1674 ден.

Цена

1,674 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

33%

Заштеда

806 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 18

Добивате

Ноќевање во Aslimo - Lux Apartments во центарот на Охрид за 4-5 лица


Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.04.2017 до 16.06.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободните капацитети
  • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
  • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Опис

Луксузно опремен стан од 45м2 со посебна спална и капацитет од 4+1 особа, кој се наоѓа во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата (во зградата на местото на старата автобуска станица) Станот е сместен на 3ти кат, со лифт и електронска контрола на влезот. Станот е комплетно и луксузно опремен со подно греење (или алтернативно - панели), клима, кабловска, wi fi, комплет опремена кујна со машина за миење садови, лускузна бања со туш кабина со масажери и машина за перење алишта, како и тераса со маса и столови за удобен и пријатен престој. 

Станот располага со еден брачен лежај во спалната соба и еден клик-клак дупли лежај во дневната и дополнителен тросед на кој би можело да спие дополнителното 5то лице.

Паркинг е обезбеден пред соседната зграда, на 30тина метри од влезот во оваа зграда.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ