Релаксација во Охрид (15.05-31.09.2020)! 21% попуст на ноќевање во двокреветна соба во Апартмани Филип

Цена

550 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

21%

Заштеда

150 ден.

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Apartments Filip, Dolno Konjsko, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 212 285; 078 212 285

  konjsko1999@hotmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Бесплатен паркинг и wi-fi

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Понудата може да се искористи по завршување на мерките предизвикани од Covid19

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.05.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • За резервации потребно е да ја контактирате компанијата на вибер на телефонските броеви 070 212 285; 078 212 285 
 • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите 2 купони по ноќевање, односно да престојуваат две лица.
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил адреса од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

На само 6 километри од Охрид, во близина на плажите Гранит, Метропол, Белви и Конгресен центар, надвор од градскиот метеж ви го нудиме идеалното место за одмор. Во целосно реновирани и најмодерно опремени двокреветни апартмани со сопствена кујна и купатило апартманите Филип ќе ви помогнат да го најдете мирот и со прекрасниот поглед над Охридското езеро целосно ја одморите вашата душа и тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.