Релаксација во Охрид (Септември)! До 33% попуст на ноќевање во двокреветна соба за денови по избор во Апартмани Филип

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

200 ден.

Купени: 16

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • C. Коњско, Охрид

  Одведи ме таму

  070 212 285; 078 212 285

  konjsko1999@hotmail.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање во денови по избор

Опции на понудата:

Недела до четврток 750 ден. (12 еур)
500 ден. (8 еур)
Петок и сабота 750 ден. (12 еур)
590 ден. (10 еур)

Во понудата е вклучен бесплатен паркинг и WiFi

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*За резервации потребно е да ја контактирате компанијата на вибер на телефонските броеви 070 212 285; 078 212 285 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите 2 купони по ноќевање, односно да престојуваат две лица.
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил адреса од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

На само 6 километри од Охрид, во близина на плажите Гранит, Метропол, Белви и Конгресен центар, надвор од градскиот метеж ви го нудиме идеалното место за одмор. Во целосно реновирани и најмодерно опремени двокреветни апартмани со сопствена кујна и купатило апартманите Филип ќе ви помогнат да го најдете мирот и со прекрасниот поглед над Охридското езеро целосно ја одморите вашата душа и тело. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.