Одмор во Грција, Фурка (Јуни - Октомври)! До 17% попуст за наем на апартман за едно ноќевање во George’s Apartments

Цена од

3596 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4340 ден.

Попуст

17%

Заштеда

744 ден.
 • Skala Fourkas, Halkidiki, Greece

  Одведи ме таму

  info@velastours.gr

Добивате

Понудата е за наем на апартман во термин по избор

Опции на понудата:

Наем на апартман: 20.06 - 30.06.2020 (Јуни) 4,340 ден. (70 еур)
3,596 ден. (58 еур)
Наем на апартман: 01.07 -19.07.2020 (Јули) 4,960 ден. (80 еур)
4,278 ден. (69 еур)
Наем на апартман: 20.07 - 10.08.2020 (Јули-Август) 6,200 ден. (100 еур)
5,704 ден. (92 еур)
Наем на апартман: 24.08 - 31.08.2020 (Август) 6,200 ден. (100 еур)
5,704 ден. (92 еур)
Наем на апартман: 11.08 - 23.08.2020 (Август) 7,440 ден. (120 еур)
7,130 ден. (115 еур)
Наем на апартман: 01.09 - 30.09.2020 (Септември) 4,960 ден. (80 еур)
4,278 ден. (69 еур)
Наем на апартман: 01.09 - 31.10.2020 (Септември-Октомври) 4,340 ден. (70 еур)
3,596 ден. (58 еур)

*Апартманите се за сместување на 6 лица

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

*Цената се однесува за наем на целото сместување

*Бесплатно користење на клима уред

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.06.2020 до 31.10.2020
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По потврдата на резервацијата за вашето сместување ќе добиете ваучер од Velas Tours, кој е потребно да го испринтате и однесете при вашето пристигање во George’s Apartments.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Сместени на 500 метри од плажата Фурка, Апартманите располагаат со сместување во Скала Форенкас со пристап до градина, скара за објекти, итн.

Сите апартмани се обезбедени со балкон со градина, клима, 2 спални соби, 1 дневна соба со дополнителни кревети, ТВ со рамен екран и кујна со фрижидер и шпорет.

Имотот нуди и тераса. Растојанието од Апартманите на George до Посиди Вест Брег е 1,5 км, додека Агиос Биос Бич е 2,5 км. Најблискиот аеродром е Солун, околу 90 км.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.