Уникатни апартмани во центарот на Скопје! До 47% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Колевски

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1860 ден.

Попуст

47%

Заштеда

870 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Наум Наумовски Борче 50, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 363 989

  vlatkoapartmani@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,860 ден. (30 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за 4 лица 2,790 ден. (45 еур)
1,400 ден. (23 еур)

*Во апартманот за 4 лица можат да престојуваат и 2 возрасни + 2 деца

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 30.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да направите резервација по телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Приложувањето на купонот може да биде и на 070 363 989 на Вибер
 • Може да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

Апартманите се наоѓаат во строгиот центар на Скопје. Постоиме повеќе од 15 години со висока професионалност и хигиена е одржуван секој апартман. Резервирајте навремено и уживајте во вашиот престој!

Секој апартман е опремен со:

 • Клима уред
 • Комплет опремена бања
 • Wi Fi
 • Кабловска 
 • Приватен паркинг
 • Чиста постелнина и пешкири
 • Booking review 9.4
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.