Разбудете се во планински амбиент (25.09-15.11.2019)! 29% попуст на наем на апартман за 2-4 лица во Апартман Попара - Крушево во вредност од 1200 по цена од 850 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

29%

Заштеда

350 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Никола Ѓурковиќ бр. 16 Крушево

  Одведи ме таму

  078 412 333

  proeskab@gmail.com

Добивате

Наем на апартман за 2-4 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 20.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот, задолжително контактирајте ја компанијата на 078 412 333 за да се информирате за слободни термини и да извршите предрезервација.
 • По купување на купонот, потврдете ја резервацијата со испраќање на купон кодот и пин кодот на sms или viber на телефонскиот број 078 412 333 .
 • За викенд е потребен престој од минимум 2 ноќевања, односно е потребно да купите минимум 2 купони.

Опис

Апартман Попара

Апартман Попара ви нуди можност да уживате во својата приватност и да поминете време со вашите најблиски. Со капацитет до 4 лица, овој апартман е совршено место за релаксација во прекрасното Крушево со семејството или пријателите. Апартманот располага со сопствен паркинг.

Grouper интересни факти за Крушево

 • Крушево е највисокиот град на Балканот и преставува еден од првите ски-центри во Македонија
 • Во Крушево е роден Тоше Проески - најголемата македонска музичка ѕвезда и таму се наоѓа меморијаланта куќа во негова чест.
 • Панорамата на Крушево има изглед на една целина, полна со прозорци, тераси и кровови со убавината на старите крушевски куќи кои се вистински уметнички дела, градени кон крајот на 18 век и во текот на 19 век.
 • Не си заминувајте од Крушево без да уживате во вкусот на крушевскиот локум и слатките пуслици.
 • Во Крушево посебно обележје имаат спомениците и музеите. 
 • Споменикот „Илинден“ е еден од најпрепознатливите места во Крушево,симбол на непокорот, борбата и вечниот стремеж на македонскиот народ за национална слобода.
 • Споменикот “Мечкин Камен” претставува востаник со високо подигната камен карпа над главата и го претставува последниот очајнички миг во борбата на востаниците од одредот на легендарниот војвода Питу Гули.
 • Музејот на Илинденското востание и Крушевската Република сместен е во страрогратска куќа од 19 век, во која во 1903 год. е прогласена Крушевската Република. 
 • Крушево е ризница на цркви и манастири:  Св. Јован, Св. Троица, Света Богородица, манастирот Свето Преобразение, црквата на манастирот Св. Спас, црквата Св. Никола.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.