Недопрена природа и чист воздух во Малешевијата (02.07 - 15.08.2019)! До 28% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Природа, Берово

Цена од

890 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

26%

Заштеда

310 ден.

Купени: 13

 • Беровско езеро, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078810141

  dejan.cicakovski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица 1,200 ден. (19 еур)
890 ден. (14 еур)
Ноќевање за четири лица 1,800 ден. (29 еур)
1,290 ден. (21 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2019 до 15.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • Потрено е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Понудата не важи за 02.08.2019
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

 • Апартман за двајца се состои од брачен кревет, WC,кујна, мини трапезарија и балкон
 • Апартман за четворица се состои од 2соби. Во едната соба има брачен кревет а во другата соба има брачен кревет и додаток кујна со трпезарија и балкон,исто така овој апартман содржи и WC со мало предсобје.

Во дворот на апартманите има објект кој што е наменет за играње на мали деца надвор од опасност и објект кој што е наменет за правење скара на жар и печење на разни јадења според традициите во фурна

Сите апапртмани имааат поглед кон зеленило и располагаат со бесплатен WI FI

Во партнерство  со Ресторант Болеро гостите може да добијат кетеринг или нарачка на специјлитет по избор за доручек, ручек или вечера.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.