Недопрена природа и чист воздух (01.03 - 01.04.2019)! 38% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Природа, Берово

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1600 ден.

Попуст

38%

Заштеда

610 ден.

Купени: 7

 • Беровско езеро, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078810141

  dejan.cicakovski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица 1,600 ден. (26 еур.)
990 ден. (16 еур.)
Ноќевање за четири лица 2,000 ден. (32 еур.)
1,390 ден. (22 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2019 до 01.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Апартман за двајца се состои од брачен кревет,WC,кујна,мини трапезарија и балкон
 • Апартман за тројца се состои од брачен кревет, единечен кревет, WC, кујна, мини трпезарија и балкон
 • Апартман за четворица се состои од 2соби.Во едната соба има брачен кревет а во другата соба има брачен кревет и додаток кујна со трпезарија и балкон,исто така овој апартман содржи и WC со мало предсобје.

Во дворот на апартманите има објект кој што е наменет за играње на мали деца надвор од опасност и објект кој што е наменет за правење скара на жар и печење на разни јадења според традициите во фурна

Сите апапртмани имааат поглед кон зеленило и располагаат со бесплатен WI FI

Во партнерство  со Ресторант Болеро гостите може да добијат кетеринг или нарачка на специјлитет по избор за доручек, ручек или вечера.

Grouper водич

Берово е најголемата природна воздушна бања во Македонија. Се наоѓа на околу 850 метри надморска височина, со чист воздух, свежина и убавина, во срцето на Малешевските планини, Огражден и Пирин планина. Познато е по производството на здрава храна. Најпознат е беровскиот мед, беровските слатка од шумски јагоди, капини и малини. Тука се произведува и прочуеното беровско сирење кое што има освоено врвни европски признанија и награди. Не помалку познати се и беровските компири, какои познатата малешевска ракија од модри сливи која што е неизбежна во секој дом во Берово. Од чаевите со лековити својства, најпознати се мајчина душица и кантарионот, како и беровскиот сируп што лекува бронхитис и ги прочистува дишните патишта. Според експертите, најголема концентрација на космичка енергија и кислород на Балканот има токму во Берово. Поради ова не напразно се вели: "Дојди во Берово ако сакаш за кусо време комплетно да се регенерираш. Ќе бидеш како нов!".

Во Берово се наоѓа стариот манастир "Свети Архангел Михаил", граден во далечната 1815 година, што е неодминлива локација за сите посетители на овој крај. Тука е и црквата "Света Богородица" која што прославува секоја година на 28 август, а во рамките на прославата од 26- ти до 28-ми август се одржува и Етно фестивал на кој присуствуваат голем број гости од сите страни на светот. Беровското езеро, преполно со риби, е идеално место за рекреација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.