Дестинација Македонија! Недопрена природа и чист воздух (25.09-20.11.2019)! До 28% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Природа, Берово

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1400 ден.

Попуст

29%

Заштеда

410 ден.

Купени: 21

 • Беровско езеро, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  078810141

  dejan.cicakovski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица 1,400 ден. (23 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за четири лица 2,200 ден. (35 еур)
1,690 ден. (27 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 16.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате миниумум 2 ноќевања
 • Понудата не важи од 11.10-13.10.2019 

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Апартмани Природа

 • Апартман за двајца се состои од брачен кревет, WC,кујна, мини трапезарија и балкон
 • Апартман за четворица се состои од 2 соби. Во едната соба има брачен кревет а во другата соба има брачен кревет и додаток кујна со трпезарија и балкон, исто така овој апартман содржи и WC со мало предсобје.

Во дворот на апартманите има објект кој што е наменет за играње на мали деца надвор од опасност и објект кој што е наменет за правење скара на жар и печење на разни јадења според традициите во фурна

Сите апапртмани имааат поглед кон зеленило и располагаат со бесплатен WI FI

Во партнерство  со Ресторант Болеро гостите може да добијат кетеринг или нарачка на специјлитет по избор за доручек, ручек или вечера.

Grouper интересни факти за Берово

 • Берово е најголемата природна воздушна бања во Македонија. 
 • Се наоѓа на околу 850 метри надморска височина, со чист воздух, свежина и убавина.
 • Берово е најпознат по беровскиот мед, беровските слатка, мед, чај, природните сокови и малешевска ракија од модри сливи.
 • Берово поради поволната клима е најголем производител на природна и квалитетна здрава аронија.
 • Во Берово се произведува и прочуеното беровско сирење кое што има освоено врвни европски признанија и награди. 
 • Според експертите, најголема концентрација на космичка енергија и кислород на Балканот има токму во Берово. Поради ова не напразно се вели: "Дојди во Берово ако сакаш за кусо време комплетно да се регенерираш. Ќе бидеш како нов!".
 • Во Берово се наоѓаат и манастири кои датираат од 1815 год.  
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.