Дестинација Македонија! До 35% попуст на традиционален ручек за двајца по избор: вевчанска тава со селско месо или тавче гравче со домашни луканици во Апартмани и Ресторан Шутиноски, Вевчани

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! До 35% попуст на традиционален ручек за двајца по избор: вевчанска тава со селско месо или тавче гравче со домашни луканици во Апартмани и Ресторан Шутиноски, Вевчани

img

Цена

490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

750 ден.

Попуст

35%

Заштеда

260 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Традиционален ручек по избор:

 • Вевчанска тава со селско месо + сезонска салата + домашно пченкарно лепче + чаша домашна ракија или чаша домашно вино, цена: 1000 ден. 790 ден.(специјална Mastercard цена: 750 ден.)
 • Тавче гравче со домашни луканици (вевчански колбас) + домашно пченкарно лепче + сезонска салата + чаша домашна ракија или чаша домашно вино, цена: 750 ден. 490 ден.(специјална Mastercard цена: 465 ден.)

Mastercard Бонус: Купи го овој купон со Mastercard картичка и добиј го по специјална Mastercard цена!

* Разликата ќе ти биде вратена во твојата Grouper торбичка


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2018 до 15.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Mastercard е спонзор на кампањата Дестинација Македонија. Секоја зделка купена со Mastercard картичка ја добивате по специјална Mаstercard цена.

Опис

Апартманите и Ресторан Шутиноски ви нудат комплетни услови за одличен престој во Вевчани со вкусни традиционални јадења. Уживајте на еден поинаков начин, уживајте во природа доживувајќи ја традицијата. Место каде можете да го ослободите својот дух во природните убавини, гостопримливоста и хуморот на домаќините како и да ги почуствувате длабочините на христијанството.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ