Луксузно уживање во Охрид (Маj)! 24% попуст на ноќевање во апартман со кујна за две лица во вредност од 2500 ден. по цена од 1900 ден во Apartments All Seasons

Цена

1900 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

24%

Заштеда

600 ден.

Купени: 1

Добивате

Ноќевање во апартман со кујна за две лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.02.2021 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Туристичка такса за сместување е вклучена во цената
 • За дете или две деца до 10.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице се доплаќа 400 ден. од ден, директно во хотелот 
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19

Опис

Сместени во вториот ред од езерскиот кеј, на улица „Партизанска“, во непосредна близина на Факултетот за туризам, апартманите „All Seasons“ нудат извонредни услови за престој во Охрид.

Апартманите се модерно и стилски опремени, впрочем како и целиот комплекс во кој се наоѓаат. Покрај стандардната понуда, имаат и 24 часовно обезбедување, сервис за чистење, паркинг. Покрај внатрешноста се одржува и надворешноста на објектот и парковите кои се меѓу најуредените во градот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.