До 39% попуст на ноќевање за 2 или 3 лица во апартмани Apartments George во Охрид во вредност од 1800 ден по цена од 1100 ден.

Цена од

1100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

700 ден.

Преостанато време

 • Ул. Партизанска бр.1, Охрид

  Одведи ме таму

  071855800

Добивате

Ноќевање во апартмани George во Охрид

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,800 ден. (29 еур)
1,100 ден. (18 еур)
Ноќевање за 3 лица 2,200 ден. (35 еур)
1,400 ден. (23 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2020 до 15.07.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е да се јавите за потврда на резервацијата
 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете над 6 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден.
 • Понудата може да се користи по ослободување на мерките

Опис

Апартманите располагаат со:

 • тераса
 • клима инвертер
 • пешкири
 • постелнина
 • фен
 • кујна
 • free wifi

Уживајте во прекрасниот Охрид

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.