Посетете го градот на светлината, Охрид (Март-Мај)! 33% попуст на ноќевање за 2 или 3 лица во Apartments George

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

33%

Заштеда

600 ден.

Преостанато време

Купени: 11

 • Ул. Партизанска бр.1, Охрид

  Одведи ме таму

  071855800

Добивате

Ноќевање во апартмани George во Охрид

 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,800 ден. (29 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Ноќевање за 3 лица 2,100 ден. (34 еур)
1,500 ден. (24 еур)
Ноќевање за Велигден (30.04-03.05 за мин. 2 ноќевања) 2,400 ден. (39 еур)
1,700 ден. (27 еур)

*Апартманите располагаат со бесплатен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2020 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е да се јавите за потврда на резервацијата
 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете над 6 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден.
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Апартманите располагаат со:

 • тераса
 • клима инвертер
 • пешкири
 • постелнина
 • фен
 • free wifi
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.