Есенско уживање во Копаоник (17.05-30.11.2018)! 2 ноќевања за 2 лица + користење на SPA центарот за денови по избор во Apartments MujEn Lux 4*

РАСПРОДАДЕНО

Есенско уживање во Копаоник (17.05-30.11.2018)! 2 ноќевања за 2 лица + користење на SPA центарот за денови по избор во Apartments MujEn Lux 4*

Цена

3,658 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,588 ден.

Попуст

20%

Заштеда

930 ден.

Купени : 13

Добивате

Понудата е за 2 лица и вклучува две ноќевања + користење на SPA центарот

 • За време на работни денови, цена: 3658 ден.(59 еур)
 • За време на викенд денови, цена: 4216 ден.(68 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2018 до 30.11.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Спа центарот може да се користи во период од 12 до 22 часот
 • Сместувањето е во студио или стандард апартман 
 • Може да се комбинираат повеќе купони за повеќедневен престој
 • За деца до 2 години сместено со двајца возрасни е бесплатно.
 • Во цената не е вклучено осигурување и туристичка такса за која се плаќа 1 евро по лице на ден дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Дополнителните активности не се вклучени во цената
 • Пријавувањето во хотелот се врши од 14 часот, а одјавување до 10 часот
 • Откажување на веќе направена резервација, потребно е да се направи неколку дена претходно, во спротивно ќе се смета за искористена
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Во самото срце на викенд населбата Копаоник, на главниот пар Копаоник Рашка сместени се MujEn апартманите. Комплексот го сочинуваат три вили Vila MujEn Lux, Vila MujEn Comfort и Vila MujEn Classis. Пред секоја вила обезбеден е паркинг простор за гостите на хотелот, кој е под видое надзор. Апартманите се опремени во модерен стил, проткаен со елементи на планинскиот амбиент. Секој од апартманите соджи комплетно опремена кујна, купатило со туш кабина, LCD телевизор со преку 70 домашни и странски канали, беспалтен Wi-fi Интернет. Без разлика дали сте љубител на активниот или пасивниот одмор, овде ќе го најдете своето катче.

Wllness&Spa центарт овозможува потполни опуштање, со опуштена музика и примамлив мирис. Во пријатна атмосфера опуштете го телот и подобрете во своето здравје во инфрацрвената и финската сауна, џакузи, парна бања и затворен базен.

Ресторанот на MujEn ви овозможува да уживате во автентичните кулинарски специјалитети со внимаелно чуваните традизионални кулинарски елементи. Богатите елементи и единствените вкусови на јадењата даваат посебна нота во елегантиниот амбиент со преубавиот панорамски поглед на Копаоник.

Дополнителни активности и екскурзии:

 • Панорамско разгледување / возење со жичара
 • Zip line
 • Школа за јавање
 • Рафтинг
 • Планински велосипедизам
 • Планинарски тури
 • Посета на UNESCO споменици
 • Шопинг тури
 • Летна школа за здравје
 • Skyline школа за странски јазици за деца

MujEn Lux is feeling, not destination...

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.