Релаксација и одмор во Охрид (07.06 - 30.06.2018)! 25% попуст на наем на апартман за 4 лица во Apartments Nemo De Luxe во вредност од 4092 ден. (66 eur) по цена од 3069 ден. (49.5 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Релаксација и одмор во Охрид (07.06 - 30.06.2018)! 25% попуст на наем на апартман за 4 лица во Apartments Nemo De Luxe во вредност од 4092 ден. (66 eur) по цена од 3069 ден. (49.5 eur)

Цена

3,069 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,092 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,023 ден.

 • ул.Славеј Планина бр.15 Охрид

 • 071 231 071

 • nemodeluxe@outlook.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 10:00 - 19:00

Добивате

Наем на апартман за 4 лица за едно ноќевање во Apartments Nemo De Luxe

 • Апартман (50м2) со дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба и купатило.
 • Лифт и слободен паркинг.
 • Клима уред, ТВ, кабелска, WI-FI, фен, крпи за туширање, постелнини и сл.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

Apartments Nemo De Luxe   Охрид

 • Сместување во апартман (50м2) во кој има дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба и купатило.
 • Капацитетот е до 4 лица.
 • Се наоѓаат во сосема нов објект на 4ти кат, има лифт и слободен паркинг.
 • Опремени се со клима уред, ТВ, кабелска, WI-FI, фен, крпи за туширање, постелнини и сл.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ