Early Booking - идилична релаксација во Пампорово (03.01.2019 - 05.03.2019)! 20% попуст на ноќевање на база BB или НВ во сместување по избор во Apartments Nevada

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking - идилична релаксација во Пампорово (03.01.2019 - 05.03.2019)! 20% попуст на ноќевање на база BB или НВ во сместување по избор во Apartments Nevada

Цена

2,263 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,829 ден..

Попуст

20%

Заштеда

566 ден..

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува едно ноќевање во сместување и термин по избор:

За термин 03.01 - 26.01.2018:

 • BB ноќевањe во студио, цена: 2829 ден. (45.6 eur.) 2263 ден. (36.5 eur.)
 • HB ноќевањe во студио, цена: 3991 ден. (64 eur.) 3193 ден. (51.5 eur.)
 • BB ноќевањe во апартман, цена: 3216 ден. (52 eur.) 2573 ден. (41.5 eur.)
 • HB ноќевањe во апартман, цена: 4379 ден. (70.6 eur.) 3503 ден. (56.5 eur.)

За термин 27.01 - 05.03.2018:

 • BB ноќевањe во студио, цена: 3022 ден. (49 eur.) 2418 ден. (39 eur.)
 • HB ноќевањe во студио, цена: 4185 ден. (67.5 eur.) 3348 ден. (54 eur.)
 • BB ноќевањe во апартман, цена: 3410 ден. (55 eur.) 2728 ден. (44 eur.)
 • HB ноќевањe во апартман, цена: 4573 ден. (74 eur.) 3658 ден. (59 eur.)

Во цената е вклучено:

 • Пинг-понг и фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Просторија за вашата СКИ опрема

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2019 до 05.03.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во студио или апартман
 • Максимален капацитет во студио е 2+2 (2 возрасни и 2 деца) или 3ца возрасни
 • Максимален капацитет за апартман е 4 возрасни или 2+3 (2ца возрасни и 3 деца)
 • Доплати:
 • За дете до 1,99 години со двајца возрасни сместувањето е бесплатно
 • За дете од 2 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% еур од цената на купонот
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице се доплаќа 30% еур од цената на купонот
 • Check-In по 14:00 h; Check-uot до 12:00 h
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Апартмани NEVADA се наоѓа во срцето на одморалиштето Пампорово, чекор од скијачките патеки, ски центарот 1 наречен Студенец.

Значи, првото нешто што го замислите е одмор, кој ќе го поминете со вашето семејство, пријатели или деловни партнери на место кое нуди удобност на домот надвор од вашите очекувања.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ