Летна магија во Пампорово (15.06 - 30.09.2019)! 20% попуст на ноќевање за двајца во сместување и термин по избор во Apartments Nevada

Цена од

1612 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2015 ден.

Попуст

20%

Заштеда

403 ден.
 • Apartments Nevada, Pamporovo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 35930958988

  info@nevadapamporovo.com

Добивате

Ноќевање за двајца во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во студио за 2 лица (15.05-18.07.2019 или 22.07-30.09.2019) 2,015 ден. (33 еур)
1,612 ден. (26 еур)
Ноќевање во апартман за 3 лица (15.05-18.07.2019 или 22.07-30.09.2019) 2,790 ден. (45 еур)
2,232 ден. (36 еур)
Ноќевање во студио за 2 лица (19.07-21.07.2019) 2,790 ден. (45 еур)
2,232 ден. (36 еур)
Ноќевање во апартман за 3 лица (19.07-21.07.2019) 3,565 ден. (58 еур)
2,852 ден. (46 еур)

Во цената е вклучено:

 • Пинг-понг и фитнес
 • Интернет
 • Внатрешен паркинг
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2019 до 30.09.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во студио или апартман
 • Максимален капацитет во студио е 2+2 (2 возрасни и 2 деца) или 3ца возрасни
 • Максимален капацитет за апартман е 4 возрасни или 2+3 (2ца возрасни и 3 деца)
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевање за датуми од 19.07-21.07.2019
 • За дете до 1,99 години со двајца возрасни сместувањето е бесплатно
 • За дете до 1,99 години на дополнително легло се доплаќа 10 eur.
 • За дете од 2 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% еур од цената на купонот
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице се доплаќа 30% еур од цената на купонот
 • Check-In по 14:00 h; Check-out до 12:00 h
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Апартмани NEVADA се наоѓа во срцето на одморалиштето Пампорово, чекор од скијачките патеки, ски центарот 1 наречен Студенец.

Значи, првото нешто што го замислите е одмор, кој ќе го поминете со вашето семејство, пријатели или деловни партнери на место кое нуди удобност на домот надвор од вашите очекувања.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.