Early Booking за Јануари, Февруари и Март 2020 год. во Пампорово! 20% попуст на ноќевање со појадок за двајца во сместување и термин по избор во Apartments Nevada

Цена од

2356 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2914 ден.

Попуст

19%

Заштеда

558 ден.
 • Apartments Nevada, Pamporovo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 35930958988

  info@nevadapamporovo.com

Добивате

Ноќевање со појадок за двајца во сместување и термин по избор:

Опции на понудата:

Студио за 2 лица (недела-четврток) 02.01-16.02.2020 3,162 ден. (51 еур)
2,542 ден. (41 еур)
Студио за 2 лица (петок-сабота) 02.01-16.02.2020 3,534 ден. (57 еур)
2,852 ден. (46 еур)
Апартман за 2 лица (недела-четврток) 02.01-16.02.2020 3,782 ден. (61 еур)
3,038 ден. (49 еур)
Апартман за 2 лица (петок-сабота) 02.01-16.02.2020 4,154 ден. (67 еур)
3,348 ден. (54 еур)
Студио за 2 лица (недела-четврток) 17.01-08.03.2020 3,534 ден. (57 еур)
2,852 ден. (46 еур)
Студио за 2 лица (петок-сабота) 17.01-08.03.2020 3,968 ден. (64 еур)
3,162 ден. (51 еур)
Апартман за 2 лица (недела-четврток) 17.01-08.03.2020 4,154 ден. (67 еур)
3,348 ден. (54 еур)
Апартман за 2 лица (петок-сабота) 17.01-08.03.2020 4,588 ден. (74 еур)
3,658 ден. (59 еур)
Студио за 2 лица (недела-четврток) 09.03-23.03.2020 2,914 ден. (47 еур)
2,356 ден. (38 еур)
Студио за 2 лица (петок-сабота) 09.03-23.03.2020 3,348 ден. (54 еур)
2,666 ден. (43 еур)
Апартман за 2 лица (недела-четврток) 09.03-23.03.2020 3,348 ден. (54 еур)
2,666 ден. (43 еур)
Апартман за 2 лица (петок-сабота) 09.03-23.03.2020 3,782 ден. (61 еур)
3,038 ден. (49 еур)

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање со појадок за двајца
 • Пинг-понг и фитнес
 • Интернет
 • Внатрешен паркинг до исполнување на капацитетите
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2020 до 23.03.2020
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во студио или апартман
 • Максимален капацитет во студио е 2+2 (2 возрасни и 2 деца) или 3ца возрасни
 • Максимален капацитет за апартман е 4 возрасни или 2+3 (2ца возрасни и 3 деца)
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевање за датуми од 19.07-21.07.2019
 • За дете до 1,99 години со двајца возрасни сместувањето е бесплатно
 • За дете од 2 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 25% еур од цената на купонот
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице се доплаќа 35% еур од цената на купонот
 • Доплата за новогодишниот ден 77 eur. за возрасен / дете 40 eur.
  Доплата за новогодишна вечера во салата - за возрасен 40 eur. / дете 20 eur.
  Користење на сауна (со предходна резервација) - 10 eur. за 30 минути.
 • Check-In по 14:00 h; Check-out до 12:00 h
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Апартмани NEVADA се наоѓа во срцето на одморалиштето Пампорово, чекор од скијачките патеки, ски центарот 1 наречен Студенец.

Значи, првото нешто што го замислите е одмор, кој ќе го поминете со вашето семејство, пријатели или деловни партнери на место кое нуди удобност на домот надвор од вашите очекувања.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.