All Inclusive одмор во Април и Мај на Халкидики! До 33% попуст All Inclusive ноќевањe во сместување по избор во Possidi Paradise Hotel 4*, Possidi, Halkdiki (29.04-22.05.2019)

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6138 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1841 ден.

Купени: 12

Добивате

Опции на понудата:

All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room GV) 6,138 ден. (99 еур)
4,297 ден. (69 еур)
All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room PV) 6,386 ден. (103 еур)
4,470 ден. (72 еур)
All Inc за 2 лица или 2+1 (Double Room SV) 6,820 ден. (110 еур)
4,898 ден. (79 еур)
All Inc за 3 лица (Double Room GV) 7,874 ден. (127 еур)
5,270 ден. (85 еур)
All Inc за 3 лица (Superior Room GV) 8,680 ден. (140 еур)
5,890 ден. (95 еур)
All Inc за 2 возрасни +2 деца (Superior Room GV) 8,246 ден. (133 еур)
5,518 ден. (89 еур)
All Inc за 2 возрасни + 2 деца (Family Suite 1-Bedrooms GV) 9,858 ден. (159 еур)
6,882 ден. (111 еур)
All Inc за 4 лица (Superior Room GV) 10,540 ден. (170 еур)
6,758 ден. (109 еур)
All Inc за 4 лица (Junior Suite GV) 11,594 ден. (187 еур)
7,998 ден. (129 еур)

Понудата е за All Inclusive ноќевањe за број на лица по избор во сместување по избор. Скратениците во опциите на собите се однесуваат на погледот на собата и се следни:

 • GV - Garden View (поглед кон градина)
 • PV - Pool View  (поглед кон базен)
 • SV - Sea View  (поглед кон море)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.04.2019 до 22.05.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Деца се сметаат до 2 до 11.99 години, над 12 години е возрасно лице.
 • За прво дете до 1.99 години сместувањето е беслатно. 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучена туристичка такса истата се плаќа во хотелот и изнесува 3 еур по соба по ноќевање.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат
 • Чекирањето во хотелот е од 14ч. а напуштањето на собата до 12ч.

Опис

Possidi Paradise е хотел со 4 ѕвезди со прекрасна локација на самата плажа на Халкидики.

Релаксирајте се покрај базенот или на плажата пред хотелот со пијалок од барот. Уживајте ја храната со звукот на брановите кои креираат одлична релаксирачка атмосфера. 

Собите во хотелот се пространи и модерно опремени. Опремени се со клима уред, сателистка телевизија и фрижидер. Бесплатен Wifi интернет е на располагање во заедничките простории на хотелот.

Хотелот располага со повеќе различни видови соби со различна комоција и опременост.

All Inclusive програмата вклучува:

 • Полн пансион со појадок, ручек и вечера
 • Освежителни пијалоци и кафе
 • Локални различни алкохолни и безалкохолни пијалоци 
 • Сладолед за време на вечерата
 • Попладневна ужина со кафе, чај и слатки 
 • Лежалки и чадори на базенот и плажања 
 • Забавни активности 
 • Фитнес центар и сауна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.