Оригинална маска за денот на шегата! До 77% попуст на детски костим за маскирање Ruby во модел Cars од Apollo Toys

РАСПРОДАДЕНО

Оригинална маска за денот на шегата! До 77% попуст на детски костим за маскирање Ruby во модел Cars од Apollo Toys

Цена

699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,190 ден.

Попуст

68%

Заштеда

1,491 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7 | Остануваат : 23

 • Бул. Киро Глигоров бр.13, 1000 Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

 • uprava@apollomk.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детски костим за маскирање Ruby, модел по избор:

 • Вештерска капа, цена: 300 ден. 169 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Кимоно 3-6 години (индијанец, витез), цена: 990 ден. 299 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Нинџа Кимоно (3-6 години), цена: 1850 ден. 425 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Зајче (3-4 години), цена: 1390 ден. 699 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Супермен (10-12 години), цена: 2190 ден. 699 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Cars (3-4 години), цена: 2190 ден. 699 ден. ДОСТАПНО
 • Пчеличка (3-5 години), цена: 2190 ден. 699 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Бубамара (6-12 месеци), цена: 2190 ден. 699 ден.
 • Кравички (6-12 месеци), цена: 2190 ден. 699 ден. - РАСПРОДАДЕНО
 • Пипи Долгиот Чорап, цена: 1750 ден. 699 ден. РАСПРОДАДЕНО
 • Индијанец (3-4 месеци), цена 1390 ден. 699 ден. РАСПРОДАДЕНО

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Apollo Toys (Скопски Саем хала 6, од понеделник до петок од 09:00 до 16:30 часот)

Опис

Наша визија

Со исклучително голем продажен асортиман на играчки за деца на различна возраст и најдобра детска опрема сакаме да ги задоволиме потребите на децата и родителите. На своите ценети купувачи сакаме да им овозможиме патот до нашите производи да биде што е можно пократок, затоа нашето присуство на Македонскиот пазар ќе го зголемуваме во сите градови во Македонија. Значи, таму каде што се нашите купувачи таму сме и ние. Сите наши производи се во најдобрите продавници во Македонија и во сите големи продажни ланци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ