Kids week! 38% попуст на Ecofiler кујна за деца со додатоци од Apollo Toys во вредност од 2250 ден. по цена од 1399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids week! 38% попуст на Ecofiler кујна за деца со додатоци од Apollo Toys во вредност од 2250 ден. по цена од 1399 ден.

Цена

1,399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,250 ден.

Попуст

38%

Заштеда

851 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10 | Остануваат : 0

 • Скопски саем, Хала 6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

 • uprava@apollomk.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Ecofiler кујна за деца со додатоци

Димензии: 55 х 29 х 79 см


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во периодот од 09.10-11.10.2017 Appllo Тoys прави попис и не е во можност да издава производи
 • Производот може да се подигне од просториите на Аполо - Скопски Саем хала 6 (од понеделник до петок од 09:00 до 16:30 часот)
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Кујна која ќе му овозможи на детето многучасовна забава.
Кујната содржи 19 елементи: шпорет, рерна, мијалник, кујнски прибор и додатоци, ѕиден часовник...
Димензии: 55 х 29 х 79 см

Наша визија

Со исклучително голем продажен асортиман на играчки за деца на различна возраст и најдобра детска опрема сакаме да ги задоволиме потребите на децата и родителите. На своите ценети купувачи сакаме да им овозможиме патот до нашите производи да биде што е можно пократок, затоа нашето присуство на Македонскиот пазар ќе го зголемуваме во сите градови во Македонија. Значи, таму каде што се нашите купувачи таму сме и ние. Сите наши производи се во најдобрите продавници во Македонија и во сите големи продажни ланци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ