До 32% попуст на детски велосипед - од италијанскиот бренд Dino Bikes со помошни тркала, со модел и големина по избор: 12 col или 16 col + детска кацига за велосипед Free On од "Apollo Toys"

РАСПРОДАДЕНО

До 32% попуст на детски велосипед - од италијанскиот бренд Dino Bikes со помошни тркала, со модел и големина по избор: 12 col или 16 col + детска кацига за велосипед Free On од "Apollo Toys"

Цена

4,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,500 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • Скопски саем, Хала 6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 386 601, 078 386 605, 02 5213 171

 • uprava@apollomk.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детски велосипед - Dino Bikes со помошни тркала во модел и големина по избор:

 • Машки модел - син (16 col) цена 7500 ден. 5099 ден.
 • Женски модел - розев (16 col) цена 7500 ден. 5099 ден.
 • Машки модел - син (12 col) цена 5500 ден. 4099 ден.
 • Женски модел - розев (12 col) цена 5500 ден. 4099 ден.

+ Free 2 move детска кацига за велосипед, во боја по избор:

 • розева
 • црвена 
 • сива

*16 col и 12 col се однесува на големина на тркалото на велосипедите
* Изборот на бојата на кацигата се прави при подигнување на производот, според принципот "Прв дојден прв услужен"


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2017 до 04.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Аполо - Скопски Саем хала 6 (од понеделник до петок од 09:00 до 16:30 часот)
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Висококвалитетни детски велосипеди - Dino Bikes, со машки и женски модел. Машкиот модел содржи шишенце за вода, додека женскиот велосипед - седиште за кукли. 

Карактеристики на велосипедите 16 col:

 • Тежина: 9,10 kg
 • Димензии: 87 x 46 x 16 cm

Карактеристики на велосипедите 12 col:

 • Произведен во Италија,
 • Машкиот модел има шишенце за вода
 • Женскиот модел има седиште за кукли
 • Двата модели имаат помошни тркала кои се подесуваат
 • Тежина: 6.2 кг
 • Димензии: 77 x 40 x 16СМ

Претпријатието Аполло Мк ДООЕЛ е меѓународно претпријатие кое започна со работа во Македонија 2008 година нашата дејност е големопродажба на детски играчки и опрема. Нашата цел е да понудиме на нашите ценети купувачи се за детето од раѓање до 8 год. старост.

Наша визија

Со исклучително голем продажен асортиман на играчки за деца на различна возраст и најдобра детска опрема сакаме да ги задоволиме потребите на децата и родителите. На своите ценети купувачи сакаме да им овозможиме патот до нашите производи да биде што е можно пократок, затоа нашето присуство на Македонскиот пазар ќе го зголемуваме во сите градови во Македонија. Значи, таму каде што се нашите купувачи таму сме и ние. Сите наши производи се во најдобрите продавници во Македонија и во сите големи продажни ланци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ