30% попуст на аква аеробик за мажи и жени за сите возрасти од Royal Aqua во вредност од 1600 ден. по цена од 1120 ден.

Цена

1120 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

30%

Заштеда

480 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 16

 • СЦ Борис Трајковски

  Одведи ме таму

  071 358 368

  royalaqua.mk@gmail.com

Добивате

Аква аеробик во сабота и недела во термин по договор со инструктор

* Со часовите потребно е да започнете најдоцна до 28.02.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата е наменета за возрасни над 16 години
 • Задолжителна е резервација
 • Купонот важи само за нови членови
 • Купонот важи еден месец
 • Потребно е да започнете со часови најдоцна до 28.02.2019
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Пливачкиот клуб „Ројал аква“ одржува тренинзи за техники на пливање и тренинзи за спасувачи во базенот во спортскиот центар „Борис Трајковски“. Тренинзите ги држата инструктори со меѓународно искуство кои на најлесен и најкреативен начин ќе ви помогнат да ги совладате сите техники на пливање, а исто така и совладување на техниките за спасување. Инструкторите се максимално посветени на секој ученик, и на лесен, креативен и најдобар начин ги пренесуваат своите знаења.

Тренинзите за најмалите се одржуваат по специјална програма која единствено пливачкиот клуб „Ројал аква“ ја применува. Покрај класичното изучување на техниките во пливање, тука се употребуваат најразлични реквизити и играчки со кои се анимираат децата а со тоа и полесно изучување на техниките. Оваа програма за првпат се употребува кај нас, и веќе запишаните деца имаат многу поголем напредок во совладување на техниките во споредба со класичниот тренинг.

„Ројал аква“ исто така се и прв пливачки клуб кој врши тренинзи за спасители со комплет опрема која им се дава на служење на учениците. Учениците се запознаваат со опасностите при пливање и капење и како да се справат со истите. Исто така по завршување на тренинзите за спасители, учениците се стекнуваат со право да полагаат за добивање на сертификат за спасители со која можат да работат во земјава и странство. Сите оние кои ќе се стекнат со овој сертификат, пливачкиот клуб „Ројал аква“ им помага во наоѓање на работа како спасители на некои од нашите базени во земјава.

Овој клуб држи и индивидуални часови за оние кои не сакаат да работат во групи, а исто така имаат и часови за лица со посебни потреби, проблеми со екстремитетите или некои болести на кои им треба максимално внимание и посветеност од страна на инструкторот. Запишете се во пливачкиот клуб „Ројал аква“ и лесно совладајте ги техниките во пливање или завршете го курсот за спасители а со тоа ќе добиете уште една гранка како можност за работа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.