Откријте ја убавината на термалните води (Октомври)! До 25% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар со термална вода во Banjski Centar Aqua Spa Termale

Цена од

3720 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4960 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1240 ден.
 • Novopazarska bb, Banja 36300, Serbia

  Одведи ме таму

  +381(20)620060 +381(62)8517799

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување за едно ноќевање со појадок + СПА по избор:

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица во двокреветна соба 4,960 ден. (80 еур)
3,720 ден. (60 еур)
BB ноќевање за три лица во трокреветна соба 5,580 ден. (90 еур)
4,340 ден. (70 еур)
BB ноќевање за четири лица во четирикреветна соба 7,130 ден. (115 еур)
5,890 ден. (95 еур)

Во понудата е вклучено: 

 • Едно ноќевање со појадок 
 • Користење на СПА центар со термална вода 
 • Wi-Fi интернет достапен во целиот хотелот 

Термини за СПА центар: 

 • Машки термини: 06:00-09:00h и 18:00-22:00h 
 • Женски термини: 09:00-12:00h и 15:00-18:00h 
 • Mешани термини 12:00-15:00h 

Повеќе информации за сместувањето може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.09.2023 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected] или телефонските броеви: +381(20)620-060 и +381(62)851-77-99
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместување во собите е после 15 часот, напуштање на собите до 12 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 4,99 години сместувањето е бесплатно
 • За дете од 5 до 10 години 50% попуст од цената на купонот

За компанијата

Добредојдовте во Спа Центарот Нови Пазар - Aqua Spa Termale, едно од најпрестижните велнес одморалишта во регионот. Сместен во живописен амбиент, нашиот центар нуди извонредно искуство на релаксација и благосостојба, каде традицијата и модерноста се испреплетуваат за да создадат совршена хармонија.

Спа центарот Нови Пазар - Aqua Spa Termale ви нуди единствена можност да се опуштите, да се подновите и да се потопите во луксузниот свет на благосостојба. Откријте ја убавината на термалните води, уживајте во луксузното сместување, почестете се со врвни спа третмани и уживајте во гастрономските деликатеси. Дојдете и препуштете се на нашата оаза на релаксација, каде што ќе се погрижиме вашето искуство да биде незаборавно и ревитализирачко.

Нашата најголема понуда е термалниот извор кој е срцето на нашиот центар. Нашите термални базени нудат лековити води познати по нивните терапевтски својства. Релаксирачката топлина и минералите присутни во водата помагаат да се подобри циркулацијата, да се ублажи болката и да се намали стресот. Нурнете во нашите базени и почувствувајте момент на целосна релаксација додека се релаксирате во лековитите води.

Опкружени со шума и недопрена природа, нашите базени се идеални за пливање и освежување во текот на топлите летни денови. Нашите затворени базени овозможуваат максимално уживање, а топлата вода е одличен детоксикатор за вашето тело. Нашиот надворешен базен ви овозможува да уживате во неограничено лето додека пливате и се релаксирате во звуците на природата. Почувствувајте го благиот ветер подалеку од градската гужва додека уживате во привлечноста на термоминалната вода. Заборавете на секојдневните обврски додека нуркате во кристално чистата вода и чувствувате дека сите ваши проблеми исчезнуваат. Откријте оаза на забава и освежување - придружете ни се и уживајте! 

Во Aqua Spa Termale, велнесот е нашата страст. Нашата богата понуда на спа третмани е дизајнирана да го освежи вашето тело и дух. Искусните терапевти користат врвни техники за масажа, ароматерапија и хидротерапија за да ви обезбедат најдобро искуство за релаксација. Од масажи на лице до масажи на цело тело, обезбедуваме персонализирани третмани прилагодени на вашите потреби и цели.

 

Aqua Spa Termale поседува заеднички салон, тераса, ресторан и бар. Сместувањето нуди 24-часовна рецепција, трансфер од аеродром, собна услуга и бесплатен WiFi низ целиот имот. Одредени соби имаат и кујна со минибар.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.