Лето на Златни Песоци, Бугарија (01.06 - 10.07.2019)! 32% попуст на ноќевање со појадок или со појадок и вечера + користење на Wellness пакет во AquaView Hotel

Цена од

1612 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2356 ден.

Попуст

32%

Заштеда

744 ден.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

НВ ноќевање + Wellness пакет 2,759 ден. (45 еур)
2,108 ден. (34 еур)
ВВ ноќевање + Wellness пакет 2,356 ден. (38 еур)
1,612 ден. (26 еур)

Понудата вклучува:

 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна, инфра ред сауна
 • Парна бања и џакузи
 • Интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 10.07.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При помалку од 20 луѓе сместени во хотелот исхраната е со предходно одбрано мени од хотелот
 • Лица до 18 год. немаат право на алкохолни пијалоци
 • Сместувањето во хотелот е по 14.00 ч. а напуштање до 12.00 ч.
 • Цената е валидна при минимална зафатеност на редовните кревети
 • Во двокреветна соба можат да се сместат до 2 возрасни лица + 1 дете или возрасен на дополнителен кревет
 • Дете на возраст до 2.99 г. се сместува бесплатно во бебешко креветче
 • Дете на возраст од 3 до 12.99 г. со двајца возрасни се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Доплати на рецепција:
 • За дете на возраст од 3 до 12.99 г. при сместување на редовен кревет со еден возрасен се доплаќа 15 евра на ден на база ВB или 18 евра на ден на база НВ
 • За возрасен сместен на дополнителен кревет се доплаќа 20.00 евра на ден на база ВB или 25 евра на ден на база НВ
 • Доплата за единечно сместување 16 евра на ден на база ВВ или 18 евра на ден на база НВ;
 • Покриен паркинг со ограничени места 5.20 евра за 24 часа
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Програма HB:

Појадок: 07:30 - 10:00 ч. Корнфлекс, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, сувомеснати, маслини,домати, краставици, кисело млеко, пресно млеко, варени јајца, пржени јајца и лепчиња, мини кросани, банички со сирење, мекици, слатко, мед, масло, овошје според сезоната, леб, кафе, чај, сок

Вечера: 19.00 - 21.30 ч. Готвена вечера со различни интернационални кујни, 3 вида салати, скара, сувоместанти производиВсяка вечер различни готвени ястия от различни интернационални кухни, 3 вида салати, скара, десерти, овошје и леб. Во вечерата е вклучен еден безалкохолен пијалок + 1 чаша пиво или вино за возрасните.

Hotel AquaView е изграден со квалитет и вкус, во согласност со најновите барања и стандарди за изградба. Надворешноста е медитерански стил и внатрешноста е направена од дизајнерско решение направено од дрво и природен камен со многу класични елементи. 

Хотелот нуди 33 двокреветни соби, од кои 30 стандардни и 3 луксузни. Опкружувањето создава топла атмосфера, а во исто време чувство на удобност и луксуз. Сите располагаат со брачни кревети (постелнина од памучен сатен), ноќни шкафчиња, шкаф за багаж, биро, гардероба, телефон, телевизор (SAT TV), Wi-Fi, клима, мини бар, сеф, дополнително легло (разтегаемо фотелја) , бебе-кревет тип патување-креветот; во бањи - када со туш, фен за коса, крпи, козметика; балкон со столици и маса. Атмосферата на ресторанот е релаксирачка, комбинирајќи го контрастот на луксузот и атмосферата на домот, надополнета со менито со вино-бар, привлечното мени на А-ла-Карт и романсата на услугата во соба За целосна удобност на своите гости,

AquaView нуди SPA центар со сауна, инфра-ред сауна, парна бања, фризер, масажа, џакузи, релакс зона и за VIP-осаменост VIP SPA сопствена со сауна, парна бања, джакузи, релаксација

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.