37% попуст на декоративно вештачко бонсаи дрво во боја по избор во вредност од 350 ден. по цена од 219 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на декоративно вештачко бонсаи дрво во боја по избор во вредност од 350 ден. по цена од 219 ден. + бесплатна достава

Цена

219 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

37%

Заштеда

131 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 20

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Декоративно вештачко бонсаи дрво во боја по избор:

 • зелено
 • виолетово

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.03.2017 до 31.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Декоративно бонсаи дрвце, одлично за подарок!

 • Димензии: висина 26 cm, ширина 12 cm. 
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ