64% попуст на витлери за коса Magic Leverag во вредност од 700 ден. по цена од 250 ден. + бесплатна достава

Цена: 250 ден.

64% попуст на витлери за коса Magic Leverag во вредност од 700 ден. по цена од 250 ден. + бесплатна достава

Вредност

700 ден.

Попуст

64%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

Купени: 64

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Витлери за коса Magic Leverag


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Дали некогаш сте се запрашале како да ја навиткате косата и да го постигнете совршените локни без користење на топлина? Magic leverage витлерите се лесни за употреба, не одземаат од вашето време, заштедуваат и пари, а што е најважно секој пат со нивна помош ќе ја постигнете фризурата која ја посакувате. Начинот на употреба е едноставен: потребно е да ја навлажните косата, да ги поставите витлерите и по 20 минути истите да ги отстраните.

На следниот линк може да го погледнете начин на користење на овие витлери ВИДЕО

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ