- 30%

30% попуст на Redist арганово масло од Cosmos Hair Shop

990 ден.

690 ден.

Купени:

3
 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Опис

Чисто 100% природно арганово масло направено од плодовите на аргановото дрво познато како течното злато од Мароко. Се користи за комплетна обнова на косата од корен до врв. Креира природен одбранбен механизам од надворешни негативни влијанија, ја зголемува флексибилноста на косата и ги контролира разлетаните врвови.

* Може да се користи и за нега на лицето, рацете и ноктите

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.