53 ја следат оваа компанија


- 17%

AGRINA K800 правосмукалка за пепел + 3 година гаранција

3000 ден.

2490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Тип на филтер: HEPA филтер со тотална непропустливост на тврди честици
  • Моќност на моторот: 800W
  • Црево: Армирано црево со гарантирана издржливост до +80°C
  • Усисен притисок: 23l/s
  • Бренд: AGRINA
  • Kапацитет: 18 литри
  • 3 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.