46 ја следат оваа компанија


- 24%

Aria’s интерактивен сет 3D Adventure

1700 ден.

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+ години
 • 3 различни интерактивни игри
 • 100 интерактивни картички со животни
 • VR наочари за 3D искуство
 • Едукативна игра
 • Симнете ја бесплатната апликација
 • Пакувањето содржи упатство на Македонски јазик

Со Aria’s интерактивен сет 3D Adventure децата можат да го истражуваат секое животно во виртуелна реалност со одбирање на картичка. Анимациите се појавуваат во 3D реалност. Вашето дете може да го слуша гласот на секое животно, неговото име и интересни факти за истото. Играта нуди виртуелна авантура во џунгла.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.