9 ја следат оваа компанија


Аристеа Зеро парфеми 0% алкохол 50мл

330 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Зошто ARISTEA со 0% алкохол парфемите? 

 • Траат подолго затоа што немаат алкохол кој испарува. 
 • Погодни за чувствителна и сува кожа 
 • Делуваат како нега на кожата и можат да се користат без ризик од иритација. 
 • Tраат до 15 часа, а  високата температура има тенденција да ги зајакне миризливите масла.

Инспирирани од: 

 1. Carolina Herrera - Good Girl (Zero Modesty)
 2. JPG- Scandal (Zero Discretion)
 3. Bvlgari-  Omnia Crystaline (Zero Obskurity)
 4. Thierry Mugler- Alien (Zero Familiarity)
 5. Lancome- La Vie Est Belle (Zero Enui)

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.