95% попуст на онлајн курс за Aromatherapy and Essential Oils for Beginners од John Academy во вредност од 14 260 ден по цена од 744 ден.

Вредност

14620 ден.

Попуст

95%

Заштеда

13876 ден.

Добивате

Онлајн курс по ароматерапија

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Овој курс е дизајниран на ефективен начин така што ке ви помогне да ги научите сите можности на ароматерапија со помош на неколку типа на производи. Овој курс ке ве води низ светот на ароматерапијата и како да ги примените овие практики на безбеден начин. Курсот исто така ке ве води низ добрите и лошите страни на секој рецепт и ке ви даде нови идеи како да го намалите стресот со соодветно користење на истите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.