img
img
img
img
img
img

13 ја следат оваа компанија


Aromatica Argan Intensive Hydrating Serum

1960 ден.

 • Градски трговски центар, 1-ви кат, Кеј 13 Ноември, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 317 6743

  info@olpeo.mk

Опис

 • Mоќната органска хитратациона формула, збогатена со Ecocert сертифицирано масло од арган, путер од Cupuacu, и масло од органска јојоба ја негува и навлажнува сувата и груба кожа моментално, додека долготрајната хидратација пак и дава свеж и блескав сјај.

Состојки: Вода, глицерин, пропандиол, октилдодеканол, ниацинамид, полиглицерил-3 метилоглукоза дистеарат, *екстракт од јатка од Argania spinosa, масло од семе од Helianthus annuus, бетаин, екстракт од Zanthoxylum piperitum, екстракт од Usnea barbata (лишај), екстракт од Pulsatilla koreana, *путер од семе од Theobroma grandiflorum, масло од семе од Limnanthes alba, масло од семе од Simmondsia chinensis, глицерил стеарат, цетeарил алкохол, стеаринска киселина, натриум лаурол глутамат, масло од семе од Calophyllum tacamahaca, лимонска киселина, масло од Aniba rosaeodora, склеротиум гума, аденозин, децилен гликол, етилхексилглицерин, хексилен гликол, полисахарид од семе од Tamarindus indica, масло од Pogostemon cablin *Сертифицирано органски

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.