40 ја следат оваа компанија


- 10%

ART FLAME Електричен камин FIJI + 1 година гаранција

82590 ден.

73990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Монтирање на ѕид без рамка
 • Убава модерна визија и елегантен дизајн, придава стил и атмосфера во секој дом
 • Главната предност на електричните камини е дека тие даваат топлина без прашина, пепел и чад
 • Електрични камини се соодветна алтернатива, подобрување на квалитетот на природата и воздухот
 • Боја на пламен: 3 комбинации – портокалово, виолетово-розева, виолетова
 • Далечински управувач
 • Подесување на светлината на пламенот
 • Моќ: 750/1500 W
 • Димензии: ширина 544 х висина 2540 х длабочина 140 mm
 • Погоден за простории : 15 m²
 • Напон: 220/240 V
 • Електронски тајмер: Да
 • Сигурносен термостат за прегревање
 • Боја: црна
 • Сигурносен термостат за прегревање
 • Боја: црна
 • Сигурносен термостат за прегревање
 • Боја: црна
 • Тежина: 18,2 kg

НАПОМЕНА: Производот се изработува по нарачка!

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.