Најголема акција во Arthurs! Купон од 79 ден. со кој добивате до 51% комбиниран попуст на целиот асортиман на обувки и облека од брендовите CONVERSE, VANS, DR. MARTENS, KAPPA, LOMER

Цена

79 ден.

Преостанато време

Купени: 879

 • Ramstore Mall (1ви спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3165 706

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3120 149

 • East Gate Mall Arthurs локал К1.44

  Одведи ме таму

  02 3120 149

Добивате

Купон од 79 денари со кој добивате до 51% комбиниран попуст на целиот асортиман на обувки и облека од брендовите:

 • Converse, Vans, Lomer, Kappa, Carrera, Copperminer, Buffalo, Palladium

Со купонот добивате и попуст на брендовите кои не се со намалени цени:

 • 20-30% попуст на Chuck Taylor All Star Classic Colors и Vans Old School, Dr. Martens
 • 30% попуст на Buffalo, Lomer, Palladium, Kappa, Arena, Copperminer

*Kупонот важи за попуст директно во продавниците на Arthurs или онлајн на http://shop.arthurs.com.mk

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2021 до 03.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Понудата важи и за онлајн купување преку веб страната http://shop.arthurs.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во делот Коментар потребно е да го внесете купон код и пин код
 • Еден купон важи за еден производ при онлајн нарачка
 • За доставата на производите се плаќа 130 ден. и се врши во рок од 2 до 3 работни дена
 • Плаќањето се врши при испорака на производите на адресата наведена на профилот 
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Нови брендови во ARTHURS!

Buffalo London е еден од најпознатите брендови во Европа, со производи кои се продаваат низ цел свет. Секој модел од овој бренд репрезентира самодоверба, страст и неконвенционалност. Исто како и вие! Buffalo London не е бренд кој ги следи трендовите, туку бренд кој ги создава.

Palladium, за прв пат произведени во 1947 година, обувките од брендот отсекогаш биле и останале познати по својата удобност и издржливост. Тие се првите обувки направени од платно што брзо се суши. Нивниот дизајн останал безвременски, поради својата отпорност - отпорни на временските услови, но и на трендовите!

Со оваа зделка добивате до 51% комбиниран попуст во продавниците на Arthurs.

CONVERSE 

 • од 20% до 30% попуст на новата колекцијата FW21
 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот CONVERSE кои се веќе намалени на 30%

VANS

 • од 20% до 30% попуст на новата колекција FW21
 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот VANS кои се веќе намалени на 30%

 BUFFALO London 

 • 30% попуст на нова колекција од FW21 
 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот BUFFALO London кои се веќе намалени на 30%

 LOMER

 • 30% попуст на новата колекција FW21
 • 30% дополнителен попуст на моделите LOMER кои се веќе намалени на 30%

DR. MARTENS

 • 20% до 30% попуст на колекцијата од DR. MARTENS

PАLLADIUM 

 • 30% попуст на колекцијата од PАLLADIUM 

KAPPA 

 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот KAPPA кои се веќе намалени до 50%

COPPERMINER 

 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот COPPERMINER кои се веќе намалени до 30%

ARENA 

 • 30% дополнителен попуст на производите од брендот ARENA кои се веќе намалени до 30%
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.