ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Најголем попуст досега во Arthurs до 80%! Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на производи од брендовите CONVERSE, VANS, DR. MARTENS, HUMMEL, LOMER, PUMA, KAPPA, CARRERA

Цена

79 ден.

Купени: 3451

 • Ramstore Mall (1ви спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3165 706

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3120 149

Добивате

 Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен попуст до 40% на веќе намалените цени до 50% на целиот асортиман на производи од следните брендовите:

 • Converse, Puma, Vans, Hummel, Lomer, Carrera, Saucony, Kappa

Со купонот добивате и попуст на брендовите кои не се со намалени цени:

 • 20% попуст на Converse класични старки, Vans Old School, Dr. Martens
 • 30% попуст на Copperminer и Arena

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Понудата важи и за онлајн купување преку веб страната http://shop.arthurs.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во делот Коментар потребно е да го внесете купон код и пин код
 • Еден купон важи за еден производ при онлајн нарачка
 • За доставата на производите се плаќа 170 ден. и се врши во рок од 1 до 2 работни дена
 • Плаќањето се врши при испорака на производите на адресата наведена на профилот 
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

⭐ Над 6000 продадени купони.

⭐ Ексклузивни брендови со историја од 1908 година. 

⭐ Најпопуларните старки и обувки во светот!

Со оваа златна зделка добивате дополнителен до 40% попуст на сите веќе намалени цени. Моменталните намалувања на брендовите се следни:

 • Converse - нова колекција: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Converse: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 50% 
 • All Star класични старки: 20% попуст само со Grouper купон
 • Dr. Martens: 20% попуст само со Grouper купон
 • Hummel: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50%
 • Puma: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50% 
 • Vans (нова колекција): дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Vans old school (црна боја): 20% попуст сaмо со Grouper купон
 • Lommer: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Carrera: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Copperminer: 30% попуст сaмо со Grouper купон
 • Arena: 30% попуст сaмо со Grouper купон
 • Saucony: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50%
 • Kappa: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 40-50%
 • Дополнителн 40% на веќе намалени цени со 65% на одредени модели од Puma и Hummel
   

Arthur’s

Компанија која скоро три децении е присутна на македонскиот пазар. Ексклузивни дистрибутери на брендовите Converse и Dr. Martens како и увозник на брендовите Puma, Vans, Hummel, Carrera, Coperrminer и Lomer. Со пет малопродажни објекти во Скопје како и големопродажна мрежа низ целата држава. Компанија која ги прати сите светски трендови и е целосно посветена на задоволството на своите потрошувачи.

Converse – Американска компанија, основана 1908 која првенствено произведува патики за кошарка како и ‘Lifestyle’ обувки и текстил.  Од 2003 год. е под сопственост на Nike Inc. Препознатливи по ѕвездата ‘Insignia’ како и ‘All Star’ гумениот ѓон и најпознатите патики во историјата Старки.

Puma –  Европска мултинационална компанија која своите почетоци ги има во Германија 1948. Трет по големина светски произведувач на спортска опрема кој е присутен во повеќе од 120 држави.

Vans – Американски произведувач на ‘скејт’ патики како и дополнителна опрема и текстил кои се својствени за екстремните спортови.

Hummel – Компанија за спортска опрема основана 1929 год. со седиште во Данска. Примарен фокус изработка на обувки и текстил за тимски спортови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.