Време е за зимски гуми! Голем избор на зимски пневматици од реномираниот англиски бренд TORQUE

2650 ден.

Големина е задолжително поле!

Остануваат:

824
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • 155/70R13 - 1690 ден.
 • 165/70R13 - 1850 ден.
 • 175/70R13 - 1930 ден.
 • 175/65R14 - 2000 ден.
 • 185/60R14 - 2250 ден.
 • 185/65R14 - 2330 ден.
 • 185/55R15 - 2500 ден.
 • 195/55R15 - 2570 ден.
 • 185/65R15 - 2570 ден.
 • 195/65R15 - 2650 ден.
 • 195/55R16 - 2810 ден.
 • 205/55R16 - 3050 ден.
 • 205/60R16 - 3050 ден.
 • 215/55R16 - 3210 ден.
 • 215/65R16 - 3550 ден.
 • 205/45ZR17 - 3330 ден.
 • 225/45ZR17 - 3550 ден.
 • 215/50R17 - 3550 ден.
 • 225/50R17 - 3640 ден.
 • 245/40R18 - 4520 ден.
 • 245/45R18 - 4600 ден.

Брендот Torque претставува квалитет, сигурност и вистинска вредност за парите.
Гумите се за сите видови на возила и обезбедуваат смирувачка комбинација на перформанси, прецизност и моќност за патувања меѓу средни и долги растојанија на регионалните и урбаните патишта.

Нашите гуми за автомобили се дизајнирани да се натпреваруваат со премиум брендови, додека обезбедуваат цена што е прифатлива за модерниот возач.

Гумите Torque Tire се произведени во Велика Британија и се по стандарди и сертификати под капата на системот за оценување на ЕУ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.