Еднодневно капење на Халкидики (секој викенд во Август и Септември)! 24% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од Т.А. Ас Транс во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Еднодневно капење на Халкидики (секој викенд во Август и Септември)! 24% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од Т.А. Ас Транс во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

24%

Заштеда

310 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4 | Остануваат : 296

 • Градски Трговски Центар, 1 кат (веднаш над Casino Senator) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 071 380 777; 02 3125 255; 02 3120 400

 • info@astrans.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 09:00 - 14:00
 • Градски Трговски Центар, 1 кат (веднаш над Casino Senator) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 071 380 777; 02 3125 255; 02 3120 400

Добивате

Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Паљури или Пефкохори за термин по избор:

Достапни термини:

 • 05.08.2017 (сабота)
 • 06.08.2017 (недела)
 • 12.08.2017 (сабота)
 • 13.08.2017 (недела)
 • 19.08.2017 (сабота)
 • 20.08.2017 (недела)
 • 26.08.2017 (сабота)
 • 27.08.2017 (недела)
 • 02.09.2017 (сабота)
 • 03.09.2017 (недела)
 • 09.09.2017 (сабота)
 • 10.09.2017 (недела)
 • 16.09.2017 (сабота)
 • 17.09.2017 (недела)
 • 23.09.2017 (сабота)
 • 24.09.2017 (недела)
 • 30.09.2017 (сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2017 до 30.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Ас Транс за да го резервирате вашиот термин за патување 
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Ас Транс
 • Состанок на групата во 01:00 часот пред Дрво декор
 • Поаѓање на избраниот термин во 01:30 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Туристичката агенција АС Транс со седиште во Скопје, е основана во март 2002 година. Од самиот почеток се каректеризира со сериозен пристап во работењето и постојан растеж и докажување во сите сфери од областа на туризмот за во денешно време да прерасне во една од водечките агенции во Р.Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ