83% попуст на преглед во ЛУ-1 лабораторија во ПЗУ Асклепиос во вредност од 175 ден. по цена од 29 ден.

Цена

29 ден.

Вредност

175 ден.

Попуст

83%

Заштеда

146 ден.

Купени: 78

 • Бул. Видое Смилевски Бато 41, локал 6/7, Скопје

  Одведи ме таму

  02 240 0004; 072 209 148

  [email protected]

Добивате

ЛУ-1 лабораторија вклучува:

 • KKS
 • седиментација
 • глукоза
 • холестерол
 • триглицериди
 • уреа
 • креатинин
 • AST
 • ALT
 • уринa

* Прегледот се врши со валиден лабораториски упат од матичен лекар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2021 до 15.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 02 2400 004, 072 209 148 или преку апликациите Viber, Whatsapp, Line и Signal
 • Вашиот преглед може да го закажете и на веб страната на клиниката, на следниот линк: https://www.asklepios.mk/mk/wge/s, со назнака Grouper купон
 • Задолжителен е валиден лабораториски упат од матичен лекар со соодветно здравствено осигурување

Опис

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува 2 специјализации: интерна медицина и кардиологија.

ПЗУ Асклепиос – специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија
Др. Лидија Ристовска – специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

 • Ехокардиографија, екг
 • Ехо-доплер на каротидни артерии
 • Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
 • Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
 • Ехосонографија на штитна жлезда
 • Ехосонографија на абдомен
 • Холтер за крвен притисок
 • Холтер екг-дијагностика на аритмии
 • Коронарен стрес тест
 • Спирометрија
 • Ехо на дојки и меки ткива

За компанијата

Поликлиника Асклепиос е меѓу ретките приватни ординација со престижен сертификат за вршење ехо на дојка со дуплекс метода заедно со дијагностички доплер!
Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува престижен сертификат за ехосонографија на дојки од Универзитетскиот Клинички Центар - Србија, во Белград. 
При ехо прегледот се врши прецизна доплер диференцијална дијагностика на природата на промените на дојката (бенигни/малигни).

Поликлиника Асклепиос - специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија

Др. Лидија Ристовска - специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

 • Ехокардиографија, екг
 • Ехо-доплер на каротидни артерии
 • Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
 • Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
 • Ехосонографија на штитна жлезда
 • Ехосонографија на абдомен
 • Холтер за крвен притисок
 • Холтер екг-дијагностика на аритмии
 • Коронарен стрес тест
 • Спирометрија
 • Ехо на дојки и меки ткива

Адреса: Бул. Видое Смилевски Бато 41, локал 6/7

Работно време (единствено во Скопје):

Понеделник - петок: попладне (по договор)

Сабота: 08.00 – 13.00 (единствени во општина Аеродром)

Поликлиника Асклепиос 2 – биохемиска дијагностичка лабораторија

Работно време на лабораторијата - единствено во Скопје: 07.30 – 21.00 и во сабота: 08.00 – 13.00

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.