36% попуст на преглед за мажи: ехо на абдомен, ехо на уринарен тракт со простата + PSA во ПЗУ Асклепиос во вредност од 2200 ден. по цена од 1390 ден.

Цена

1390 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

36%

Заштеда

810 ден.

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Асклепиос-интерна медицина со кардиологија, лабораторија, матичен лекар, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 240 0004; 072 209 148

  pzu.asklepios@gmail.com

Добивате

Ехо на абдомен, ехо на уринарен тракт со простата + PSA 

*Ехо на абдомен: ехо на црн дроб, жолчно ќесе, жолчни патишта, панкреас, слезенка, бубрезите, абдоминална аорта, мочна бешика, простата.
*PSA (простатичен специфичен антиген) е параметар кој е строго- сензитивен и умерено-специфичен за дијагностика на малигни заболувања на простатата.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 02 2400 004, 072 209 148 или преку апликациите Viber, Whatsapp, Line и Signal.

Опис

Потребно е секој маж над 45 години да ја провери состојбата на својата простата, без оглед дали има уочлива симптоматологија или не…
Најчести симптоми на заболена простата се: често мокрење со чувство на ургентност, намален уринарен млаз, зачестено мокрење во текот на ноќта.

Препуштете ја грижата за вашето здравје во рацете на вистински професионалци!
Прегледот го врши Др. Лидија Ристовска, специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог, која поседува 2 специјализации: интерна медицина и кардиологија.

ПЗУ Асклепиос – специјалистичка ординација по интерна медицина со кардиологија
Др. Лидија Ристовска – специјалист-интернист, субспецијалист-кардиолог

Ехокардиографија, екг
Ехо-доплер на каротидни артерии
Ехо-доплер на периферни артерии (на екстремитети: раце и нозе)
Венски доплер-компресивен ултразвук на раце и нозе
Ехосонографија на штитна жлезда
Ехосонографија на абдомен
Холтер за крвен притисок
Холтер екг-дијагностика на аритмии
Коронарен стрес тест
Спирометрија
Ехо на дојки и меки ткива

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.