Научете нови вештини! Еднодневна обука за лидери средношколци на 14.09.2019 во Хотел Парк Скопје + сертификат од Асоцијација на проект менаџери на Македонија по цена од 2000 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Еднодневна обука за лидери средношколци:

 • Датум и време: 14.09.2019, 10:00-15:00ч.
 • Локација: Хотел Парк Скопје
 • Возраст: од 14 до 19 години
 • Обучувач: Елена Гагачева, сертифициран национален тренер по CEFE методологија

*Во понудата е вклучен оброк и безалкохолен пијалок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 14.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот е вашата влезница
 • Задолжително е да го носите со себе и да го покажете QR кодот од купонот на самиот влез
 • Бројот на учесници е ограничен 
 • Oткако ќе го купите купонот, потребно е да се пријавите на телефон 070 472 562, емаил: pm.associationmk@gmail.com и на ФБ страницата на Асоцијација на проект менаџери на Македонија.

Опис

Обуката „ЛИДЕРИ СРЕДНОШКОЛЦИ“ е специјална интерактивна обука, дизајнирана да ги подготви младите луѓе за предизвиците кои ги очекуваат во животот.

Да научат вештини кои им се потребни за да ги постигнат своите цели и да располагаат со целосниот потенцијал - на училиште, во нивните односи со околината и за кариерата која ги очекува.
На обуката ги нарекуваме "вештини кои траат цел живот": Изградба на самодоверба и мотивација, Подобрување на вештините за комуникација, Усовршување на лидерски вештини.

Обучувач : Елена Гагачева, сертифициран национален тренер по CEFE методологија

Добивате сертификат за учество на обука „ЛИДЕРИ СРЕДНОШКОЛЦИ“

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.